01.10.2020

Ford wspiera dzień wzroku

Od dwóch lat marka Ford wspiera markę Essilior w ich działaniach na rzecz dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych i rodzin zastępczych.

Ford oraz Essilior działali wspólnie przy Biegu po wzrok. Obecna sytuacja nie sprzyja tego typu wydarzeniom. Jednak nie oznacza to, że nie możemy po raz kolejny pomóc w ufundowaniu okularów dla dzieci.

Z wielką radością informujemy, iż dołączyliśmy do charytatywnego wyzwania #TestWzrokuChallenge.Dzięki niej, możemy sprawdzić swój wzrok, szczególnie, że podczas pandemii i zdalnej pracy niejednokrotnie narażamy go na szwank, godziny spędzane przy komputerze, nieprawidłowa postawa, złe oświetlenie, mała ilość naturalnego światła, brak aktywności na świeżym powietrzu - te wszystkie czynniki sprzyjają problemom z wyraźnym widzeniem.

Dlatego chcemy zrobić coś dobrego dla siebie – czyniąc jednocześnie dobro dla innych, a dzielą nas od tego jedynie 4 bardzo proste kroki 😊

Jak działa #TestWzrokuChallenge?

  1. Wchodzimy na stronę www.czasnawzrok.pl
  2. Robimy krótki test swojego wzroku
  3. Następnie udostępniamy test w swoich social media, możemy oznaczyć znajomych i zaprosić ich do wzięcia udziału w wyzwaniu
  4. Pamiętajmy o hasztagu #TestWzrokuChallenge!


100 testów wzroku = 1 para okularów korekcyjnych dla dziecka.

Dzięki naszemu zaangażowaniu - dzieciaki otrzymają fantastyczne okulary, które pomogą im w codziennym życiu.

Mamy czas do 08 października!

Skontaktuj się z nami
Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera