FORD z Rabatem Rolniczym

Data publikacji: 2016-06-23

Salon Super Cars Ciesiółka Auto Group został oficjalnym partnerem programu Rabat Rolniczy. Od stycznia 2016 roku marka Ford ma możliwość sprzedaży samochodów w specjalnej ofercie.

To właśnie w salonie Super Cars trzy pierwsze osoby w Polsce mogły cieszyć się zakupem samochodu Ford w specjalnej ofercie dla rolników. Salon Super Cars jest jednym z nielicznych dealerów Forda w Polsce zakwalifikowanych do realizacji programu Rabat Rolniczy. Leszczyński Salon jest dedykowanym miejscem, gdzie klienci z terenu województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego mogą skorzystać z tej wyjątkowej oferty.
Aby skorzystać ze specjalnego rabatu dla mieszkańców wsi, wystarczy odwiedzić Salon Super Cars w Lesznie i wybrać swojego wymarzonego Forda. Po weryfikacji otrzymuje się specjalny Talon rabatowy uprawniający do zakupu samochodu marki Ford w niższej cenie. Wsparcie sprzedaży w ramach Rabatu Rolniczego to wyjątkowa korzyść - rabat nawet do 15% oraz możliwość połączenia go ze wszystkimi dostępnymi promocjami i upustami. Wysokość rabatu uzależniona jest od wybranego modelu. Super Cars w Lesznie oferuje szeroką gamę samochodów osobowych oraz bogatą ofertę samochodów dostawczych marki FORD.

Rabat Rolniczy umożliwia zakup wysokiej klasy samochodu w atrakcyjnej cenie. Nie pozostaje nic innego jak skorzystać z tej niezwykłej oferty!