21.08.2020

Przegrody ochronne dla Ford Transit i Custom!

  • Ford dodaje do oficjalnej oferty akcesoriów nowe antywirusowe przegrody ochronne, zaprojektowane jako bariera oddzielająca pasażerów, która może pomóc firmom w przestrzeganiu zaleceń dystansu społecznego.
  • Dyskretne bariery ochronne do samochodów dostawczych Transit i mikrobusów Transit/Tourneo Custom są dostępne u dealerów Forda; dla Transit/Tourneo Couriera i Connect pojawią się w następnej kolejności.
  • Regulowane przegrody opracowane z myślą o operatorach flot działających w transporcie publicznym, transporcie szkolnym i prywatnym wynajmie, są w pełni kompatybilne z systemami bezpieczeństwa, m.in. z poduszkami powietrznymi.


WARSZAWA, 10 sierpnia 2020 roku - Ford zaprezentował serię przegród ochronnych, które można szybko i łatwo zamontować w gamie pojazdów użytkowych firmy. Bariery zaprojektowano z myślą o operatorach flot dbających o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego i zapewnić dodatkowy spokój ducha pasażerom.

Przegrody, stworzone z myślą o transporcie publicznym, m.in. autobusach szkolnych, transporcie pacjentów, usługach taksówkowych i transporcie niepełnosprawnych, mają na celu uzupełnienie stosowanych już środków ochrony osobistej i zaleceń dotyczących zachowania bezpieczeństwa. Mogą być instalowane w różnych konfiguracjach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Przegrody, które przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa, jakości i trwałości Forda, będzie można zamawiać z oficjalnej listy akcesoriów marki, za pośrednictwem dealerów Forda, a także w wybranych krajach za pośrednictwem sklepu internetowego Ford.

Użytkownicy pojazdów dostawczych oraz busów stanęli w obliczu bezprecedensowych wyzwań w 2020 r. i dostosowują się do nowych norm, świadcząc kluczowe usługi społecznościom i gospodarce – powiedział Owen Gregory, dyrektor obsługi posprzedażnej pojazdów użytkowych w Ford of Europe. – Nowe przegrody ochronne pomagają naszym klientom, pracującym w trudnych warunkach, zapewnić kierowcom i pasażerom dodatkowy spokój podczas pracy i podróży.


Skontakuj się z namiAktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera