MultiOpcje

Pod koniec umowy Ford MultiOpcje masz do wyboru trzy opcje:
1. ZAMIEŃ:
Wybierz nowego Forda i zwróć dotychczasowy samochód Dealerowi.
Jeśli wolisz sprzedaj go na własną rękę i spłać kredyt w FCE Bank Polska S.A.. Przeznacz nadwyżkę środków na wpłatę własną na zakup nowego Forda.

2. ZWRÓĆ:
Zwróć samochód Dealerowi.
Nie będziesz miał dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że jest w dobrym stanie i uzgodniony przebieg nie został przekroczony.

3. ZATRZYMAJ:
Zatrzymaj samochód.
Zakładając, że wszystkie dotychczasowe płatności zostały uregulowane, masz do wyboru dwie możliwości zapłaty ostatniej raty:
- rozłóż ratę balonową na dłuższy okres kredytu
- spłać w całości ratę balonową

Przed końcem obowiązywania umowy Ford MultiOpcje skontaktujemy się z Tobą, aby dać Ci odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji, z której opcji zakończenia umowy chciałbyś skorzystać.

Ford MultiOpcje - Korzyści dla Ciebie:

                         Oferta
                                                      Korzyści
Niskie raty Spłacasz tylko tyle, ile twój samochód traci na wartości w czasie trwania umowy
Wybór zakończenia umowy Zamiana, Zwrot lub Zatrzymanie samochodu
Gwarantowana Kwota Odkupu (GKO) Ochrona przed nieoczekiwanymi spadkami cen samochodów używanych
Częściej jeździsz nowym Fordem Mniejsze ryzyko droższych napraw serwisowych

Wymiana samochodu na nowy przed końcem obowiązywania umowy.

Ford MultiOpcje daje elastyczność wymiany samochodu na nowego Forda w trakcie trwania umowy. Dowiedz się więcej o naszych promocjach – Twój dealer Forda pomoże Ci w procesie wymiany samochodu, w tym uregulowania należności w Twoim imieniu. Pamiętaj jednak, że rozliczenie Twoich zobowiązań pozostaje po Twojej stronie.
Program Ford MultiOpcje dostępny jest dla osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą.

Ford MultiOpcje – w trzech krokach:
1. Wybierz samochód u Dealera i podaj przewidywany roczny przebieg.
2. Zdecyduj o wysokości wpłaty własnej i okresie spłaty.
3. Twój Dealer Forda wyliczy miesięczną ratę oraz złoży Twój wniosek do FCE Bank Polska S.A.
Podpisujesz umowę, wpłacasz udział własny, rejestrujesz i ubezpieczasz samochód. Odjeżdżasz swoim nowym Fordem!

Co to jest Ford MultiOpcje i jak działa?
Ford MultiOpcje to idealny sposób na zakup Forda dla klientów, którzy chcą częściej wymieniać samochód na nowy. Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo, kalkulujemy minimalną wartość pojazdu na koniec umowy i gwarantujemy kwotę odkupu.

Na jaki okres mogę zawrzeć umowę Ford MultiOpcje?                                                                                                 Umowa Ford MultiOpcje może zostać zawarta na okres 24, 36 lub 48 miesięcy.

Jakie mam możliwości zakończenia umowy Ford MultiOpcje?                                                                                    Masz jedną z trzech opcji:
1. Zamień na nowy samochód – oddaj dotychczasowy samochód dealerowi, a on rozliczy z FCE Bank Twoje saldo kredytu.
2. Zwróć samochód - pod warunkiem, że znajduje się w dobrym stanie i uzgodniony przebieg nie został przekroczony, nie będziesz miał nic do dopłaty.
3. Zatrzymaj samochód - zapłać ostatnią ratę balonową (Gwarantowaną Kwotę Odkupu) lub rozłóż ją na raty.

Kiedy należy rozliczyć ostatnią ratę balonową (Gwarantowaną Kwotę Odkupu)?                                           Gwarantowana Kwota Odkupu staje się wymagalna po upływie 30 dni po zapłaceniu ostatniej równej miesięcznej raty.

Co się stanie jeśli nie podjąłem decyzji i moja ostatnia rata (Gwarantowana Kwota Odkupu) stała się wymagalna? Prosimy o pilny kontakt z Dealerem lub pod numerem 22 608 69 80 w celu uzgodnienia formy zakończenia umowy.

Dlaczego ustalany jest limit przebiegu samochodu?                                                                                                     Roczny limit kilometrów ustalamy na podstawie Twoich indywidualnych decyzji na początku umowy. To pozwala FCE Bank Polska S.A. określić minimalną, Gwarantowaną Kwotę Odkupu pojazdu, a tym samym obliczyć miesięczne raty.

Chciałbym zwrócić mój pojazd na koniec umowy Ford MultiOpcje. Co muszę zrobić?                                      Wystarczy zwrócić pojazd do Dealera Forda, który przeprowadzi ocenę jego stanu. Jeśli pojazd będzie spełniał standardy określone w Umowie Odkupu i nie przekroczy ustalonego przebiegu, nie będziesz ponosił dodatkowych kosztów. Szczegółowe informacje znajdziesz w Umowie Odkupu, którą otrzymasz przy podpisaniu umowy Ford MultiOpcje.