Ford Transit24 - Serwis Pojazdów Dostawczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów utworzyliśmy wyspecjalizowany Serwis Pojazdów Dostawczych. Zapewnia one wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo klientom użytkujących pojazdy dostawcze. Serwis Super Cars to odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z transportem. To rozwiązania przygotowane przez fachowców dla fachowców.

Korzyści:
- zminimalizowanie czasu naprawy - szybkie przywrócenie dyspozycyjności pojazdu,
- zmniejszenie zakłóceń transportowych w działalności firmy klienta,
- zachowanie mobilności w przypadku unieruchomienia pojazdu lub przedłużonej jego naprawy,
- konkurencyjne koszty eksploatacji pojazdu.

Standardy:
Priorytet w przyjęciu do serwisu - dostosowanie godzin otwarcia serwisu do potrzeb klientów, wydzielenie specjalnych - wygodnych parkingów dla Transitów. Przyjęcie i oględziny pojazdu na wydzielonym stanowisku recepcyjnym. Możliwość pozostawienia pojazdu w godzinach nocnych na parkingu serwisu w celu wykonania przeglądu lub naprawy jak najwcześniej w dniu następnym.
Dedykowany Doradca Serwisu Pojazdów Dostawczych - przyjęcie do serwisu przez doświadczonego specjalistę, znającego dokładnie specyfikę w/w pojazdów, a także oczekiwania klienta instytucjonalnego, właściciela - użytkownika pojazdów dostawczych Ford : Transit, Connect, Van Fiesta, oraz Ranger.
Dostępność niezbędnych materiałów i części eksploatacyjnych w magazynie serwisu oraz możliwość sprowadzenia części do zakończenia ewentulanej naprawy w przecięgu 24h.
Gwarancja 24 miesiące na wszystkie usługi i części zamienne.
Oferowanie zapewnienia mobilności - zapewnienie mobilności klienta Serwisu Pojazdów Dostawczych w czasie pozostawienia samochodu w serwisie.
Aktywna komunikacja z użytkownikami/właścicielami pojazdów dostawczych obejmująca regularne badanie stopnia zadowolenia po każdej wizycie w serwisie oraz systematyczne kontaktowanie się przedstawicieli dealera z administratorami parków pojazdów dostawczych w celu poznania ich oczekiwań i następnie proponowanie odpowiednich rozwiązań serwisowych.
Wyposażenie techniczne serwisu pojazdów dostawczych to dysponowanie kilkoma dobrze wyposażonymi stanowiskami do obsługi pojazdów o udźwigu powyżej 4500 kg oraz pełnym zestawem narzędzi serwisowych. Stanowisko recepcji przejazdowej serwisowej jest przystosowane do obsługi pojazdów z wysokimi zabudowami. Serwis dysponuje myjnią przystosowaną do mycia pojazdów dostawczych.
Assistance 24h - holowanie unieruchomionych pojazdów dostawczych do serwisu, a także w ramach możliwości Super Cars, oferowanie pojazdu zastępczego do przewiezienia ładunku unieruchomionego pojazdu klienta, do miejsca docelowego, jeżeli jest to konieczne.
Proces obsługi i komunikacji opisany jest praktycznymi procedurami wynikającymi z najlepszych doświadczeń Forda zorientowanych na klientów i użytkowników pojazdów dostawczych. Nowoczesna organizacja Serwisu Pojazdów Dostawczych Super Cars pozwala w pełni na skupieniu się na bezpośredniej obsłudze naszych klientów.

Przegląd dla samochodów Ford Transit już za 590 zł.
Powyższa cena zawiera:
• usługę assistance 12
• zryczałtowany czas przeglądu 1.7 rgh
• części i płyny: filtr oleju, filtr powietrza, olej Motorcraft Fleet 5w30
Zakres przeglądu jest typowy dla przeglądu Transita po 4 latach lub przebiegu 100 000 km.

Osoby dedykowane:

Doradca serwisowy / Koordynator BSC / Serwis Transit
Józef Malcherek
tel. +48 65 525 05 91 / +48 65 525 05 93
tel. kom. +48 605 078 580
j.malcherek@supercars.com.pl

Doradca serwisowy, Specjalista ds. gwarancji / Serwis Transit
Aleksander Jęsiek
tel. +48 65 525 05 92
tel. kom. +48 797 025 004
a.jesiek@supercars.com.pl