Serwis i Części

Moment, w którym decydujesz się na zakup Forda, stanowi dla nas początek długotrwałej współpracy partnerskiej. Zobowiązujemy się do udzielenia Ci wszelkiego rodzaju wsparcia, by posiadanie Forda przyniosło Ci jak najwięcej korzyści i zadowolenia. Firma Ford troszczy się o wszystkich swoich klientów, zapewniając wysokiej jakości części po umiarkowanych cenach oraz wysoko wykwalifikowany personel, doskonale obeznany z Twoim autem i jego potrzebami.

Serwis Super Cars oferuje kompleksową obsługę samochodu. Wszystkie czynności wykonujemy przy zachowaniu najwyższych kryteriów i standardów Forda. Wystarczy zadzwonić, aby umówić się na wizytę. Doradca serwisowy zaproponuje najdogodniejszy dla Ciebie termin przeglądu.

Naprawa zostanie wykonana w ustalonym zakresie, cenie i terminie. Po wspólnych oględzinach samochodu na Interaktywnej Recepcji Przejazdowej, właściciel auta, może zrelaksować się w specjalnie wydzielonej części naszego salonu, gdzie czeka na Niego świeża prasa oraz ciepłe i zimne napoje.

Dodatkowo wszystkie prace na serwisie są monitorowane i nagrywane przez kamerę przemysłową.
W czasie oczekiwania na samochód proponujemy również jazdy próbne nowymi modelami Forda z pracownikami salonu. Możesz skorzystać także z wynajmu samochodu.

Po wykonanej usłudze auto zostanie bezpłatnie umyte i podwójnie skontrolowany samochód będzie na Ciebie czekał razem z przygotowanymi dokumentami do wydania. Jeśli wyrazisz zgodę, zapytamy także o opinię, tak aby jakość naszych usług ciągle rosła i abyś był „Całkowicie zadowolony”.

Podstawowym warunkiem utrzymania samochodu w stanie zapewniającym gwarancję, bezpieczeństwo, oszczędność i przyjazność środowisku są regularne przeglądy techniczne.

Aby samochód pracował jak najdłużej niezawodnie i wydajnie, należy poddawać go okresowemu przeglądowi technicznemu, co najmniej raz w roku lub po osiągnięciu określonego przebiegu. W pełni uzupełniony rejestr serwisowy książki gwarancyjnej zapewni Ci wyższą cenę samochodu w przypadku odsprzedaży pojazdu.

Wskazówka: Przeglądy powinny być wykonywane w zakresie 1500 kilometrów lub jednego miesiąca od przebiegu/terminu określonego w planie przeglądów danego pojazdu
Wszystkie samochody przechodzą, całkowicie bezpłatnie, przez szereg czynności kontrolnych, tak by w jak najwyższym stopniu po wizycie serwisowej zagwarantowane zostało bezpieczeństwo podróżujących oraz bezproblemowe użytkowanie samochodu.

Będziesz CAŁKOWICIE ZADOWOLONY z pobytu w serwisie Super Cars